Čo si pozrieť ?


To, že nám weby poskytujú takéto služby je skvelé. Nemusíme sa spoliehať na presný čas a dátum a nie sme prerušovaní častými reklamami. Všetky seriály i filmy, ktoré sme mali radi máme teraz na dosah ruky. Stačí len kliknúť. No možností je toľko veľa, že už ani teraz nevieme, čo si vlastne máme pozrieť. Z takého výberu je problém skôr ten, že nevieme, čo skôr uprednostniť. Preto odporúčam pozrieť si stránky, ktoré sa venujú filmom a všetkému, čo k nim patrí. Môžme tu nájsť info nových filmoch alebo filmoch, ktoré sme ešte nevideli, či rozpomenúť si na tie staré. Ak sa nám daný film podľa obsahu či známosti zapáči, môžme si ho následne skúsiť pozrieť online na iných webových stránkach, ktoré to umožňujú. No ak sa chceme vyhnúť zasekávaniu a Ads, film si radšej stiahnuť. V takej priemernej kvalite a veľkosti môže stiahnutie trvať tak 45 minúť, pokiaľ nie sme registrovaní. Na stiahnutie filmov v češtine sa nám poskytuje dostatok stránok, pomocou ktorých môžme zadatmo sťahovať.
Audrey Hepburn
 Najpreferovanejší formát videa je AVI.
Ak chceme video- súbor do tabletu, či menšieho prehrávača, stačí nám formát MP4, ktorý je tiež častou voľbou, pretože má menšiu veľkosť a tým sa náš súbor i rýchlejšie stiahne. Pritom kvalita býva obstojná.
Ak si chcete pomocou webových stránok rozpozerať seriál, na výber je ozaj všetko.
vincent price
Čo si teda vybrať ?
Ja osobne momentálne pozerám tieto seriály:
•        Sopranovci– Seriál, ktorý nás zavedie do každodenného súkromného života mafiánskych bossov. Nejde len o prestrelky, väčšina deju sa odohráva v prostredí rodiny. Tej ozajstnej i tej mafiánskej.
•        Pod kupolí-Príbeh na motívy známeho tvorcu hororov S. Kinga v spojení s majstrom sci- fi Spielbergom. A presne to i v seriáli zažívame. Jední sa o triler, kedy sa mesto bez varovania uzavrie do karentény- veľkej kupole. Ako sa obyvatelia zachovajú ? Práve v tejto chvíli sa vykreslí charakter každého z nich a niektorí to nezvládnu hneď na začiatku.