Dôležitosť bytových doplnkov


No najdôležitejšie, čo na nich môžete milovať je práve to, čo z nich vyžaruje. Existujú doplnky, ktoré máte, ale absolútne ich nepotrebujete. No na druhej strane máme doplnky, ktoré by nemali chýbať v žiadnom domove. Viete, ktoré to sú?

 vkusné bydlení

Mnohí ľudia, ktorí sú zaťažení na minimalizmus doplnky skôr odsudzujú, ako keby si ich mali kúpiť a pomocou nich zariadiť svoj domov. Nie je to však len nejaká zbytočnosť. Ako sme už spomínali, hovorí hlavne o vás. Je dôležité, aby každý jeden z vašich doplnkov mal nejaký význam. Nielen preto, že sa vám proste páčil. Je pekné, keď sa k nemu viaže nejaká milá spomienka alebo proste niečo, čo vás núti pousmiať sa.

 

Čo vo vašom domove určite nesmie chýbať?

 

Sú to určite v prvom rade rámiky s fotkami. Práve rámiky dodávajú každému bytu a domu rodinnú atmosféru. Aj keď nie je celkom vhodné vracať sa myšlienkami do minulosti, pekné spomienky je vždy dobré si uchovať a spomínať na ne s veľkou láskou. Práve preto si nakúpte štýlové rámiky, ktoré sa vám hodia k vášmu domu či bytu. Ak nie ste na rámiky, vytlačite si svoje obľúbené fotografie a dajte ich na stenu ako obrazy. Aj to je originálne, hlavne vtedy, keď zvolíte čierno biely filter alebo sépiu. Čo ďalšie by ste nikdy nemali opomenúť? Pekné poháre. Možno sa toto skôr ráta do vybavenia ako do doplnkov, no ak máte sklenený sekretár alebo nebodaj poličku, kde si poháre ukladáte, nie je nič lepšie, ako si ich vyložiť takýmto spôsobom.

 bílé okno

Dôležité je však to, aby ste to neprehnali. Vždy sa držte svojich zásad a ak milujete minimalizmus, určite sa držte svojho štýlu. Ak ho porušíte a nakúpite viac vecí, ktoré v podstate ani nepotrebujete, budete veľmi nespokojný. A vy sa potrebujete doma cítiť čo najlepšie, no nie? Môžete si byť istý, že takto sa budete. No je však pravda, že dobrý doplnkok predsa nikdy nezaškodí.