Krtkovanie nonstop vás dokáže zachrániť z problémov s odtokmi.

Nikdy neviete, čo nečakané vás doma môže zastihnúť. Nehody si čas nevyberajú a tak, ako sa vám môže pokaziť napríklad televízor o tretej poobede, môže sa pokaziť aj o jednej v noci. Samozrejme takýto typ nehôd nie je niečo, čo vyžaduje okamžitý zásah. Ale vieme si živo predstaviť aj iné, trochu desivejšie prípady. Ako je napríklad prasknuté vodovodné potrubie, odtok z práčky, či problémy s elektrinou. Odtoky sú taktiež špeciálna kapitola sama o sebe. Okrem toho, že sa často upchávajú, kanalizačné potrubie nás tak isto vie riadne potrápiť. Aj naše nervy. Alebo dokonca v horšom prípade aj susedov. Mnohí z nás sa už stretli s upchatým odtokovým potrubím. Keď nám voda neodteká, či odteká až po niekoľkých minútach. Vtedy chytáme do rúk gumový zvon alebo chemické rozpúšťadlo na nečistoty.

OpravarNiekedy to situáciu vyrieši, niekedy vonkoncom nie. Avšak dostali ste sa už do takej dramatickej situácie, kedy sa špinavá voda začala valiť odtokom späť do bytu? Alebo bol tlak na potrubie z dôvodu blokácie taký silný, že ho úplne roztrhlo? Špinavá voda sa valí a vy neviete, čo skôr. A hlavne, ako tomu pomôcť. A už sa vám v hlave premietajú scenáre, ako vám na dvere búchajú naštvaní susedia, ktorým všetok ten „sajrajt“ kvapká u nich z plafónu. Toto všetko sa môže stať, ak odtokovému potrubiu nevenujete dostatok pozornosti. Treba ho totiž pravidelne čistiť od nánosov špiny, ktoré sa tam vytvorili po dlhodobom používaní.

Oprava

A ak sa nehoda predsa len objaví, odporúčame volať služby krtkovania nonstop. Také krtkovacie firmy, ktoré sú ochotné prísť doslova v hodine dvanástej. Aj desiatej v noci. Proste kedykoľvek, kedy potrebujete hodiť záchranné koleso do záplavy odpadovej vody, ktorá vám prerastá cez hlavu. Alebo proste volajte krtkovanie nonstop, ak si neviete poradiť s odbornou inštalatérskou prácou.