Kvalita spánku súvisí s výberom matraca

Fyziologické procesy v organizme sú riadené mnohými mechanizmami na ktoré okrem iných faktorov vplýva aj kvalitný spánok. Mať vhodnú posteľ, anatomické matrace, vankúše a iné doplnky je pre naše zdravie a vitalitu priam nevyhnutnosťou a preto Vám prinášame odporúčania kvalitne matrace, ktoré Vás usmernia a určite Vám pomôžu.

baby-3149224_640

Ponuka, rady, tipy a odporúčania Vám predstavia kvalitnú spánkovú hygienu aj vo forme kvalitných ortopedických matracov z výhradne prírodných materiálov.

Ponuka j zostavená na základe spolupráce s patentovanými technológiami, využívaní originálnych a jedinečných proti alergických materiálov a je podporená dlhoročnými skúsenosťami.

Dnes už nestačí poznať iba základné rozdelenie matracov na pružinové a sendvičové, svoju úlohu zohrávajú aj lamely, rošty, podložky pod matrac, šírka, výška matraca, jeho zloženie a takisto aj tvrdosť matraca.

Mnoho faktorov z ktorých si bežný spotrebiteľ ťažko vytvorí správny výber a preto Vám naši skúsení odborníci poradia ako na to a ako si správne vybrať matrac bez zbytočných investícii, ktoré nakoniec aj tak nevyužijete.

bed-3700115_640

Výhodou našej ponuky je aj možnosť odskúšania matraca v našich prevádzkach – predsa len, akokoľvek Vám odborníci poradia vlastná skúsenosť je na nezaplatenie.

Pri výbere matraca vždy zohľadníte Váš aktuálny, ale aj plánovaný životný štýl na najbližšie obdobie – matrac si nekupujete iba na krátky čas. Takisto zoberte do úvahy aktuálne zdravotné potiaže, najmä pohybového aparátu a chrbtice. A nezabudnite aj na polohu v spánku, aj tá má vplyv na výber matraca. Po zohľadnení týchto faktorov získate tip na správnu tvrdosť matrace, jeho zloženie a takisto aj jeho rozmer a výšku.

Správny anatomický matrac Vás bude objímať, ponoríte sa do neho a vytvorí pre Vaše kĺby, chrbticu a pohybový aparát podporu na to, aby sa Vaše telo počas spánku dokonale zrelaxovalo a aby Vaša vitalita a energia vydržala počas celého dňa.

Po výbere správneho matraca je dôležitá aj voľba správneho poťahu – ponuka je rozsiahla – s prídavkom striebra, Aloe vera, protialergická, antimikrobiálna a ľahko udržiavateľná.

Ak uvažujete o výbere matraca, rozhodnite sa aj Vy pre rokmi overenú kvalitu, profesionalizmus a poctivý prístup k zákazníkovi.