Mejkap či prirodzenosť?


Množstvo žien po celom svete používa mejkap bez toho aby sa zamysleli nad tým či je jeho použitie praktické. Zoberte si že prirodzená krása žien je pri chlapov príťažlivejšia ako s mejkapom.

kráska
 
·         Samozrejme že tu nechcem nikoho presviedčať o tom aby ste prestali používať mejkap. To samozrejme nechcem ale skôr mi ide o to aby sa vám ukázal rozdiel o ktorých by ste mali vedieť. Napríklad si zoberte že vďaka mejkapu ženy majú viac vrások a preto sa to snažia zakryť ďalšou vrstvou ktorá je viditeľná. No to nie je všetko. Viem že mejkap slúži na zakrytie všetkých nedostatkov a zmenia vašu  tvár na nepoznanie. No vždy v Tom je háčik. Dlho trvá pokiaľ si mejkap nanesiete a dlho trvá pokiaľ ho z tváre dáte dole.

model
 
 
Tento dlhotrvajúci trend prišiel veľmi dávno zo zahraničia kde po prvý krát použili mejkap vo filmoch či seriáloch. Na obraze vyzerá ranná herečka inak , a ak máte možnosť vidieť súkromné fotky herečky zistite že v skutočnosti vyzerá inak. Chcem len tým povedať že nech vyzeráte akokoľvek nikdy to z mejkapom neprežeňte a používajte ho z mierov, alebo podľa odporúčania odborníkov či lekárov.
 
·         V dnešnej dobe si môžete vybrať z X mejkapom ktoré majú množstvo výhod , no vždy pred použitým si dobre prečítajte čo obsahuje aby ste predišli vráskam , opuchom tváre , zápalu a podobne. Ak nie ste si istá či tento prípravok je vhodný na použitie informujte sa u vašich známych alebo sa spýtajte lekára .

dívka
 
No a poslednou otázkou je či je byť lepšie prirodzenou alebo s mejkapom. Porovnať si to môžete veľmi jednoducho a to tak že si dáte na jednu polovičku tváre mejkap a druhú si nechať prirodzenú. Podľa toho zistite čo je lepšie a môžete sa rozhodnúť čo je pre vás lepšou voľbou. Ako som už povedal všetko závisí od použitého mejkapu a samotného použitia. Čím viac tým to môže byť nevhodné pre vás vaše okolie.