Netradičné služby


Japonsko je tak trochu zvláštne, preto by sme tam našli tie najpodivnejšie služby. Ak sa napríklad nechcete niekomu ospravedlniť osobne, môžete si na to najať človeka, ktorý sa ospravedlní za vás.  Sú tam napríklad aj miesta, kde vám vyčistia uši.

akvárium
 
V Číne si môžete prenajať profesionálnu frajerku alebo frajera, ktorý s vami pôjde napríklad na rodinné stretnutie, do kina alebo na drink.
 
Las Vegas je mesto plné žúrov a večierkov. Preto sa tam dobre uplatní autobus „Hangover Bus“, v ktorom sa dostanete z opice. Môžete si v ňom poležať, dať si tekutiny, tabletku proti bolesti hlavy.
 
Zrejme ste ešte nepočuli o prenájme zlatej rybičky. Ak vám je na služobnej ceste smutno, existujú firmy, ktoré vám dočasne prenajmú zlatú rybku s akváriom na hotel.
 
V Nairobi v Keni sa nachádza veľmi špeciálny elegantný hotel „Giraffe Manor“. Pri pobyte vám robia spoločnosť žirafy. Nie sú síce vnútri v hoteli, ale cez veľké otvorené okná naťahujú svoje dlhé krky až ku vášmu stolu, a tak môžete pri raňajkách nakŕmiť žirafu.
 
Ak sa nebojíte hadov, vyskúšajte hadiu masáž. Na telo vám dajú niekoľko väčších hadov, ktoré sa po vás budú plaziť. A ak sa vám hady protivia, existuje aj pichľavá masáž kaktusmi.
 
V Austrálii si môžete prenajať profesionálnu starkú. Nielenže vám deti postráži, ale bude s nimi piecť, čítať rozprávky, rozmaznávať ich, upletie im sveter ako skutočná babička. Tu si tiež môžete požičať sliepku, ak chcete zistiť, či sa naozaj chcete stať chovateľom sliepok. Ak sa vám to páči, sliepku si môžete nechať, ak nie, vrátite ju.
 
Chcete byť v strede pozornosti? Chcete sa cítiť ako skutočná hviezda? Prenajmite si osobných paparazzi, zvýši vám to sebavedomie, zaručí pozornosť a možno na to aj niekoho zbalíte.

obloha
 
Vychádzku so svojim psíkom majú všetci radi. Ale upratovanie jeho hovienok z trávnika alebo chodníka už každému nevonia. Možnosťou je najať si človeka na ich pozbieranie.
 
Existuje stránka, na ktorej si môžete zarezervovať miesto v nebi. Kúpite si miesto pre seba alebo svojich milovaných. Výhodou je, že ak sa náhodou do neba nedostanete, vrátia vám plnú sumu.