Nová značka na trhu


v  Dnešnej dobe by z výrobcami smartphon vrece pretrhlo. Na trhu ich máme viac ako dosť , no prichádza ďalší pod názvom Oukitel. Tento smartphon zatiaľ na našom trhu nie je , no možno  sa ho dočkáme niekedy v budúcom roku. Otázkou však je či sa bude predávať vo veľkom a či bude naozaj veľkou konkurenciou pre ostatné značky ako udáva sám výrobca. Nám neostáva nič iné, ako sa nechať prekvapiť , a poďme si teda v krátkosti niečo o ňom povedať.

 podnikatel s telefonem

v  OUKITEL C8 bude mať 5,5 palcový FullHD displej s pomerom strán 18:9 a v ruke pôsobí ako klasický smartphon ktorý nevyzerá tak mohutné. Zadnú stranu zdobí lesklý kryt ktorý je na dotyk veľmi príjemný , no v držaní v ruke môže trochu šmýkať. O jeho výkon sa postará procesor MediaTek MT6737 s 2 – oj gigovou operačnou pamäťou rám s vnútornou pamäťou  16 GB no reálne využijete len 11 Giga. Avšak výrobca chápe že 11 Giga pamäte je málo preto je tu aj podpora pamäťového Slotu na microSD kartu.

 

v  Zadný fotoaparát dostáva 14 megapixelov s automatickým zaostrovaním a fókusom a predný 5 megapixelov na fotenie bežných selfie fotiek.  Taktiež nebude chýbať ani čítačka odtlačkov ktorá má  viacero funkcií , teda okrem uzamknutie a odomknutie zariadenia , ho môžete použiť aj na návrat domovskú obrazovku , krok späť , alebo otváranie posledných aktivít ktoré ste vykonávali na tomto smartphone. Jeho kapacita batérie dostáva 3000 mha. Zatiaľ však nevieme či bude mať podporu rýchleho či bezdrôtového nabíjania. Smartphon bude fungovať na operačnom systéme Android 7.0 s možnosťou aktualizácie na vyšší. Cena tohto zariadenia sa bude pohybovať okolo 80 eur.

 mobil v ruce

v  Pôjde teda o slabší smartphon ktorý láka hlavne na veľký displej a silnejšiu výdrž batérie. Tento smartphon si môžete zakúpiť v rôznych farebných kombináciách napríklad si ho môžete zakúpiť v ružovej , čiernej , fialovej , zlatej čo modrej farbe. Na náš trh by mal prísť niekedy 2018 . ( Obrázky sú ilustračné) Miki.