Ako schudnúť 5 kg za týždeň a neublížiť zdraviu


Dôvodov, prečo chcú ženy rýchlo schudnúť je veľa: príchod jari, blížiaca sa dovolenka, čoskoro významná udalosť. Ak chcete tento plán implementovať, pomôžu vám jednoduché rady:

hmotnost

·         Nejedzte tri hodiny pred spaním, treba jesť malé porcie a iba keď máte hlad;
·         Nejedzte polotovary, občerstvenie, vyprážané, sladké;
·         Pite 2 litre vody denne;
·         Fyzická aktivita je pravidelná.

Ako stratiť 5 kg za týždeň a vyhnúť sa vyčerpávajúcemu hladovaniu – to je dosť možná úloha. Nie je veľa času, cvičenia nebudú mať čas na zobrazenie výsledku. Ale presné dodržiavanie určitej stravy pomôže. Mnoho rôznych rozvrhov bolo vyvinutých, takže si každý môže vybrať stravu, ktorá zodpovedá vlastným preferenciám a možnostiam.

Po rozhodovaní o týždennej strave si vyberte:
·         Diétu, ktorá je pohodlná pre vás, vrátane obvyklých produktov. Vyhýbajte sa príliš štíhlemu, monotónnemu stravovaniu, môže to poškodiť vaše zdravie.
·         Naplánujte si výživu, ktorá nevyžaduje dramatické zmeny v spôsobe života. Je veľmi dôležité nepreceňovať možnosť vašej vlastnej vôle.
·         Vytýčte si  naozaj dosiahnuteľný cieľ (nemôžete stratiť 20 kg za 7 dní). Rýchlo zlikvidované kilogramy sa často znova tak rýchlo „nahromadia“.
·         Urobte si efektívny plán, ktorý vám umožní odhodiť päť kilogramov týždenne a udržať dosiahnutý výsledok. V budúcnosti vykonajte ďalšie kroky na zníženie hmotnosti.

počítadlo

·         Znížiť hmotnosť sa dá aj pomocou jedného produktu. Metóda je špecifická a psychologicky zložitá. Nie každý môže jednoducho jesť po dobu 7 dní to isté.
·         Kefírová diéta je považovaná za tvrdú, vhodnú pre silné ženy, ktoré chcú prísť o kilogram za deň. Ide o dennú spotrebu jedného a pol litra jogurtu, plus 400 gramov nízkokalorických potravín.
·         Úspešnú stratu hmotnosti prináša aj použitie pohánky. Sklenka premytých cereálií sa naleje do vriacej vody cez noc. Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa množstva požívania obilnín, ale odporúča sa rozdeliť spotrebu na šesťkrát denne.