Čo vlastne tantra masáž je?

Tantra masáže sú bezpochyby tým najlepším sexuálnym zážitkom tejto doby. Pre niekoho neznáme, no pre niekoho pravidelné tantra masáže. Spoznajte priebeh tantra masáže kúsok po kúsku. Na začiatok Vášho rozhodnutia podstúpiť tento jedinečný druh masáže je potrebné si zvoliť tantra masérku. Tú si vyberiete online. Môžete si vybrať ktorúkoľvek tantra masérku, ktorá Vám vyhovuje po všetkých stránkach. Všetky naše tantra masérky sú profesionálky a sú špeciálne v tantra oblasti vyškolené, preto sa nemusíte obávať neznalosti tohto remesla. Každá Vám poskytne kvalitnú tantra masáž na profesionálnej úrovni.

krása tela

Po výbere tej ktorej tantra masérky si dohodnete termín, v ktorom sa dostavíte do salóna Tantra Diamond Bratislava. Tu Vás v dohodnutom čase už bude očakávať Vami vybraná tantra masérka a všetko v salóne bude vopred nastavené tak, aby ste si Vy už len v kľude užívali nasledujúci priebeh tantra masáže. Po krátkom vzájomnom zoznámení sa s tantra masérkou a ľahkom osviežení podľa výberu Vás Vaša tantra masérka zavedie do súkromných priestorov, kde budete len vy dvaja. Tieto priestory Vám poskytnú užiť si príjemný kúpeľ, ktorý Vás nastaví a uvoľní na samotnú tantra masáž. Tento kúpeľ zároveň zabezpečí 100% hygienu, keďže ako vieme, tantra masáže sa týkajú dotykov na celom tele intímne partie nevynímajúc.

príjemný kúpeľ

Po tomto osviežujúcom kúpeli Vám tantra masérka poskytne na zahalenie jemný a ľahký takzvaný sárong/šatka, ktorý prekryje Vaše intímne partie a vy sa odoberiete užívať si túto jedinečnú masáž. Masáž alebo teda druh tantra masáže si zvolíte vopred z ponuky tantra programov. Potom sa už len skutočne stačí tešiť na príjemné chvíle plné oddychu, relaxu a príjemnej zmesi pocitov. Po ukončení tantra masáže Vám samozrejme necháme dostatok času na vstrebanie prežitých okamihov a na upokojenie mysle a tela. Nevstrebané masážne oleje si samozrejme opláchnete príjemnou sprchou, ktorá Vás jemne dostane späť do reality. Vy si nasledujúce chvíle budete ešte dlho užívať nabitý tantrickou energiou.