IBC kontajnery

V našej ponuke nájdete kontajnery a prepravky, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov. Plastové materiály je možné recyklovať, takže pôsobia neškodne na životné prostredie. Vyrobené sú na základe presných certifikovaných procesov a postupov, ktoré tvoria know how našej spoločnosti, mena a značky, ktorú na trh prinášame. Našim zámerom je spokojnosť našich spotrebiteľov, zákazníkov, ktorí si objednávajú jeden alebo viac kusov daných výrobkov. Naše produkty sa výborne hodia do rôznych priemyselných odvetví, kde uľahčujú denné fungovanie. Príslušné kontajnery sa vyznačujú úchytkami, kolieskami, ktoré umožňujú jednoduchšiu manipuláciu s nimi. Našou úlohou je uľahčovať ľudskú prácu a vytvárať krajšie prostredie, v ktorom žijeme. Tento motív nás vedie vpred, k vytváraniu nových inovácii, ktoré robia svet o kúsok lepším a krajším.

IBC kontajner

Rozmer IBC kontajnera nájdete v našej ponuke vo viacerých variantoch. Vyberte si podľa vašej potreba a preferencie. Pri výbere myslite na to, čo v ňom chcete prepravovať a koľko toho v ňom chcete prepravovať. IBC kontajnery poskytujú aj možnosť skladovania produktov alebo tekutín. Pri výbere rozmerov IBC kontajnera myslite aj na šírku dverí, aby ste ho mohli presunúť cez dvere a dostať na vhodné, vami vybrané miesto.

600 litrový IBC kontajner

IBC kontajnery výborne poslúžia na skladovanie kvapalných látok. Pri nákupe vyplňte objednávkový formulár a v priebehu niekoľkých pracovných dní, obdržíte IBC kontajner na vami zadanú adresu. Prečítajte a oboznámte sa s obchodnými podmienkami. IBC kontajnery sú výhodné a prínosné pre podnikanie v mnohých odvetviach, pre maloobchod aj veľkoobchod. Či už ide o potravinársky, farmaceutický, chemický alebo iný druh priemyslu, IBC kontajnery tam jednoducho prídu vhod. Vyznačujú sa moderným obalom pre skladovanie. Tieto plastové nádrže sa vyznačujú svojou bezpečnosťou pri skladovaní. Objem IBC kontajnera dosahuje až 1000 litrov. Ide o skladovanie pomerne veľkých množstiev tekutín, vzťahujúcich sa na danú oblasť priemyslu. Na trh prichádzajú neustále nové modely IBC kontajnerov.