Mejkap či prirodzenosť?

.


Množstvo žien po celom svete používa mejkap bez toho aby sa zamysleli nad tým či je jeho použitie praktické. Zoberte si že prirodzená krása žien je pri chlapov príťažlivejšia ako s mejkapom.

kráska
 
·         Samozrejme že tu nechcem nikoho presviedčať o tom aby ste prestali používať mejkap. To samozrejme nechcem ale skôr mi ide o to aby sa vám ukázal rozdiel o ktorých by ste mali vedieť. Napríklad si zoberte že vďaka mejkapu ženy majú viac vrások a preto sa to snažia zakryť ďalšou vrstvou ktorá je viditeľná. No to nie je všetko. Viem že mejkap slúži na zakrytie všetkých nedostatkov a zmenia vašu  tvár na nepoznanie. No vždy v Tom je háčik. Dlho trvá pokiaľ si mejkap nanesiete a dlho trvá pokiaľ ho z tváre dáte dole.

model
 
 
Tento dlhotrvajúci trend prišiel veľmi dávno zo zahraničia kde po prvý krát použili mejkap vo filmoch či seriáloch. Na obraze vyzerá ranná herečka inak , a ak máte možnosť vidieť súkromné fotky herečky zistite že v skutočnosti vyzerá inak. Chcem len tým povedať že nech vyzeráte akokoľvek nikdy to z mejkapom neprežeňte a používajte ho z mierov, alebo podľa odporúčania odborníkov či lekárov.
 
·         V dnešnej dobe si môžete vybrať z X mejkapom ktoré majú množstvo výhod , no vždy pred použitým si dobre prečítajte čo obsahuje aby ste predišli vráskam , opuchom tváre , zápalu a podobne. Ak nie ste si istá či tento prípravok je vhodný na použitie informujte sa u vašich známych alebo sa spýtajte lekára .

.

dívka
 
No a poslednou otázkou je či je byť lepšie prirodzenou alebo s mejkapom. Porovnať si to môžete veľmi jednoducho a to tak že si dáte na jednu polovičku tváre mejkap a druhú si nechať prirodzenú. Podľa toho zistite čo je lepšie a môžete sa rozhodnúť čo je pre vás lepšou voľbou. Ako som už povedal všetko závisí od použitého mejkapu a samotného použitia. Čím viac tým to môže byť nevhodné pre vás vaše okolie. 

Mejkap či prirodzenosť?
1 (20%)1
.