Neopísateľné pocity vám poskytne senzuálna tantra masáž

Dnešná rýchla doba nás núti všetko robiť v behu, na relax a oddych či koníčky nám veľa času nezostáva. Na konci týždňa tak bývame unavení a bez energie, a práve vtedy je čas navštíviť masáž v tantra spa v niektorom z miest na Slovensku. Prežijete relax v oáze pokoja, ako tieto salóny nazývame.

Tantrická masáž z vás urobí nového človeka, vo voňavom prostredí s príjemnou hudbou a pod rukami šikovnej masérky z vás opadne všetok stres a únava a vy sa budete cítiť ako znovuzrodený. Nabitý energiou sa potom môžete vrhnúť do víru nových povinností. Tento druh masáže zahŕňa aj masáž lingamu, teda intímnych partií tela, a to je skúsenosť, ktorú nezažijete často. Pri nej odhalíte aj skryté tajomstvá vášho tela.

massage-2768833_1920

Na masáž je potrebné vopred sa objednať, aspoň s rezervou 1 hodiny. Prostredníctvom online objednávky si vyberiete aj masérku, ktorá sa vám potom bude venovať. Uvedomte si, že senzualna masaz ľuďom s kožnými či vírusovými ochoreniami tieto služby poskytnuté nebudú, ani opitým či pod vplyvom alkoholu masáže nevykonajú. Takisto nepochodíte so žiadosťou o sex. Vychutnávať si môžete masáž, ktorá sa začne privítaním šálkou čaju alebo kávy, potom nasleduje očista tela pod sprchou a prezlečenie do sárongu. Vychutnať si môžete aj špeciálne programy ako je Magic tantra, Couple tantra či Special tantra, k nim vám ponúknu aj sekt alebo víno. Potom sa už môžete uvoľniť a nechať sa masírovať šikovnými dievčatami, ktoré sú na profesionálnej úrovni a urobia všetko, aby ste zo salóna odišli spokojní, oddýchnutí, plní novej energie a s nezabudnuteľnými zážitkami, ktoré vás do salóna pritiahnu aj nabudúce. Možno sa z vás stanú pravidelní zákazníci so všetkými výhodami, ktoré k tomu patria.

masážna posteľ

Po záverečnej sprche dostanete malý darček ako vďaku za dôveru, poďakujú vám aj rituálnym pozdravom „namaste“, čím ľudia v Indii vyjadrujú úctu a zároveň je akýmsi zjednocujúcim prvkom mysle a tela.