Posuvné sklenené dvere vždy s elegantným dizajnom

Krása skla a čistota štýlu sklenených posuvných dverí sa vzájomne dopĺňajú a prinášajú do interiéru moderný vzhľad a eleganciu zároveň. Okrem týchto estetických a dizajnových vlastností sa vyznačujú aj mimoriadnou funkčnosťou a v porovnaní s klasickými posuvnými dverami z nepriehľadných materiálov prinášajú do interiéru veľa svetla a jasu.

dvere posuvné

Vhodné inšpirácie, vysokú kvalitu, profesionalizmus a široký výber nájdete aj na sklenené posuvné dvere , ponuke, ktorá pri výrobe sklenených posuvných dverí používa patentovanú technológiu a ktorá Vám ponúkne aj cenné rady odborníkov.

Využitie sklenených posuvných dverí je veľmi rozsiahle, pri ich realizácii však nikdy nezabúdajte, že účel ich využitia je rozhodujúci pri voľbe povrchovej úprave skla a pri ukotvení sklenenej plochy do špeciálneho posuvného systému.

Na realizáciu týchto dverí sa využíva výhradne špeciálne tvrdené a kalené sklo, ktoré je takmer nerozbitné a na ktoré sa pri akomkoľvek rozmere môžete dokonale spoľahnúť aj z hľadiska bezpečnosti.

Povrchová úprava použitého skla takmer nepozná obmedzenia, vyberať si môžete z ponuky číreho skla, matného, mliečneho, prípadne zo širokej kolekcie fólií alebo motívov.

Správnou a vhodnou voľbou povrchovej úpravy dokážete vytvoriť intimitu, súkromie, dostatok svetla a priestoru a rovnako aj dodať interiéru moderný a originálny dizajn.

sklenené posuvné dvere

Ponúkané inšpirácie Vám predstavia široké možnosti realizácie vo forme jednokrídlových alebo dvojkrídlových posuvných dverí, vo výške od stropu až po podlahu alebo sklo zasadené do posuvného systému, ktorý zabezpečí tichý a spoľahlivý dojazd posuvných dverí.

Aj napriek tomu, že sa jedná o sklenené dvere, manipulácie sa nemusíte obávať, sú ľahké, dobre sa otvárajú a zatvárajú, zvládne to aj malé dieťa v rodine, nehrozí žiadne riziko úrazu alebo poranenia.

Vyskúšajte jedinečnosť, originalitu a moderný vzhľad sklenených posuvných dverí, získate nový a atraktívnejší interiér.