Strieborná retiazka je dostupný šperk pre ženy aj mužov

Hodnota striebra má aj v dnešných časoch stabilnú ba až stúpajúcu úroveň a podobne je to aj so striebornými šperkami, vrátane strieborných retiazok, či už dámskych alebo pánskych. Strieborné šperky sú na rozdiel od drahých zlatých šperkov cenovo dostupnejšie, majú takisto svoju hodnotnú povahu, sú rovnako kvalitné, elegantné a vhodné na mnohé príležitosti.

crayfish-733670_640

Najmä strieborné retiazky, dámske ale aj pánske využijete vo všedný deň, na spoločenskú príležitosť a nerušia ani pri športe. Sú v mnohých vzoroch a prevedeniach, dĺžkach, buď samostatné strieborné alebo s doplnkami z drahých kameňov, ktoré z nich vytvárajú dokonalý elegantný šperk.

Ponuka strieborne retiazky https://gameon.sk/strieborne-sperky/retiazky/36-31 je výhodná v mnohých smeroch, ponúka širokú kolekciu dámskych a pánskych vzorov, je v primeranej a dostupnej cene, kvalita je dôležitým prvkom, profesionálne spracovanie a moderné trendy sú samozrejmosťou.

Punc a rýdzosť 925/1000 vyjadrujú pravé zastúpenie striebra v pôvodnej surovine, striebornej zliatine, z ktorej boli šperky vyrobené a je certifikovaná špeciálnym úradom.

Pánske vzory sú od popredných výrobcov, sú masívnejšie a charakterizujú ch vzory z oválnych a podlhovastých očiek vhodne uložených tak, aby vytvárali kompaktný a atraktívny vzor retiazky.

Dámska kolekcia takisto dýcha luxusom, má atraktívne ukončenia, moderný dizajn a často krát sú drahé kamene jej súčasťou. Dĺžky sú rozmanité, prispôsobené vkusu žien, od klasických retiazok tesne okolo krku až po dlhé retiazky do dekoltu, ktoré sú priam stvorené na výnimočnú slávnostnú udalosť.

jewel-3347553_640

Striebro je ušľachtilé, má aj liečebné účinky a najmä je hypoalergénne, čo je v modernej dobe plnej alergiií veľkou výhodou. Veľmi ľahko sa udržiava, je stabilné a aj keď vplyvom vzdušného kyslíka občas vytvorí tmavší nádych ľahko sa dostupnými prostriedkami vyčistí a opäť dlho pôsobí ako nové.

Strieborné retiazky sú vďaka špeciálnej kovovej kráse vhodné ku každému štýlu oblečenia, veľmi vyniknú aj pri slávnostnej čiernej alebo business tmavomodrej farbe.

Sú zárukou vkusu, elegancie a všestranného využitia.