Tantra v Trnave

Klasickú masáž pozná každý jeden z nás či už z vlastnej skúsenosti alebo aspoň z rozprávania. Odporúča sa, aby sa chodilo na masáž celého tela aspoň jedenkrát za polrok, alebo aj častejšie. Okrem príjemných pocitov počas nej má niekoľko pozitívnych účinkov na celé telo, vrátane nálady. Ide o formu veľmi kvalitného relaxu, ktorý potrebuje z času na čas každý.

masáž

Ak však túžite po niečom pikantnejšom, nie len po obyčajnej masáži, je tu aj možnosť tantrickej masáže. Tá okrem relaxu a uvoľnenia vo vás vzbudí aj sexuálnu energiu, a dopraje vám kvalitný orgazmus. Ak ste nezadaní, či sa už dlhšiu dobu cítite nešťastný a chcete zažiť niečo nové, neokúsené, tantra masáž je pre vás tou najlepšou možnosťou. Salóny, kde sa ponúkajú tieto služby sú rozmiestnené po celom Slovensku, no najmä vo väčších mestách ako je Bratislava, Trnava, Trenčín a mnoho ďalších. O kvalite tantrických masáží svedčí aj veľký počet spokojných zákazníkov, ktorí na ňu chodia pravidelne a vždy si pochvaľujú.

tantra

Tantra Trnava Privatportal vás tiež rozhodne nesklame. V tomto salóne pracujú skúsené masérky, ktoré vedia ako na to. Masáž sa začína Namasté rituálom, ktorého cieľom je uvoľniť vás a naladiť na vlnu pokoja. Neskôr sa prechádza na masírovanie vašej hlavy, krku, dolných aj horných končatín a trupu. Keď je celé telo už dokonale uvoľnené, prechádza sa na najzáživnejšiu časť tantry, na ktorú sa každý zákazník teší najviac. Ide o stimuláciu vašich pohlavných orgánov, ktorá sa spravidla končí jedným či viacerými orgazmami. Toto vyvrcholenie je omnoho lepšie ako pri obyčajnej masturbácii či sexe. Keďže sa celú dobu tantra masérka zameriava na vašu sexuálnu energiu, má dosť času pripraviť vás na tak dokonalú rozkoš. Ak chcete zažiť niečo neobyčajné, čo okorení váš sexuálny život a vytrhne vás z každodennej rutiny, tantra je práve pre vás.