Výber plastových obálok

Plastové obálky slúžia na zabalenie tovaru, často sa používajú na zasielanie zásielok poštou alebo kuriérom. Ideálne sú na preposlanie oblečenia, ktoré je v plastovej obálke bezpečne zabalené. Plastová obálka disponuje špeciálnym prúžkom, ktorý zabezpečuje jej uzavretie. Obal plastových obálok je neprehľadný a odolný pred pôsobením vonkajších vplyvov ako je prach, vlhkosť a podobne, ktoré ho nemôžu poškodiť. Výberom plastovej obálky váš tovar bezpečne doručíte tam, kam potrebujete, k jeho adresátovi, na adresu prijímateľa. Niektoré plastové obálky disponujú aj takzvaným uchom pre lepšie uchopenie a manipuláciu.

plastová obálka

Ďalšou možnosťou a osobitnou kategóriou v oblasti plastových obálok sú priehľadné obálky so samolepiacim spôsobom uzatvárania. Takže v tomto prípade je obsah obálky viditeľný a dobre identifikovateľný. Vyznačujú sa vodeodolnosťou, takže pri kontakte s pôsobením nežiadúcich vonkajších vplyvov, nehrozí roztrhnutie obálky a znehodnotenie tovaru.

Plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk je internetová stránka, kde sa nachádza nami ponúkaný súhrn našich produktov, ktoré sú určené pre vás, k vášmu zakúpeniu. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí, formátov plastových obálok. Pri zasielaní darčekových predmetov sú ideálne plastové obálky s matným povrchom, ktoré sú navyše doplnené metalickým leskom. Váš tovar bude bezpečne prepravený na určené miesto, či už ide o menšie alebo väčšie zásielky. Hmotnosť plastových obálok sa vyznačuje nízkou hodnotou, takže sa nemusíte obávať, že váha celej zásielky sa jej použitím neprimerane zvýši, čo sa vo výsledku prejaví na celkovej cene za zaslanie zásielky. V prípade, že si objednáte balenie plastových obálok, ktoré pozostáva zo 100 kusov, získate náležitú zľavu.

farebné plastové obálky

Ďalšou ponúkanou možnosťou je výber farby plastovej obálky. Nie sú to len priehľadné a biele obálky, ale nájdete ich aj v sivej farbe, či iných pestrých farbách a ich odtieňoch. Po vyplnení objednávky na našej internetovej stránke, vám bude tovar dodaný do 2-3 pracovných dní.