lacné matrace-komfortný spánok

Spánok. Zdravý a kvalitný spánok Vám obohatí život o príjemné dni. Zdravý spánok má vplyv na Vašu každodennú pohodu ale predovšetkým na Vaše zdravie. Výrobou matracov sa zaoberáme už niekoľko desiatok rokov, kde o nás a našej práci hovoria spokojný zákazníci. Tí aj po rokoch sa k nám radi vracajú, aby si pozreli nové aktuálne používané materiály a aby si u nás opäť vybrali ten správny matrac pre ich komfortný spánok.

kvalitný spánok

Samozrejme, kladieme vysoký dôraz na kvalitu používaných materiálov pri výrobe týchto matracov, pretože kvalita a spokojnosť našich zákazníkov a teda Vás sú pre nás mimoriadne dôležité. Z tohto dôvodu Vám vieme vyjsť v ústrety ako sa len dá a preto vieme vyrobiť matrace vo veľkostiach presne podľa Vašej požiadavky kde ich cena ostáva bez príplatku a to nám umožňuje ponúkať Vám tieto kvalitné matrace za najnižšie ceny na trhu ako matrace lacné https://www.segum.sk/produkty/matrace. Pokiaľ by ste mali záujem, je možnosť si naše matrace pozrieť a aj vyskúšať na našich predajných miestach, ktoré sa nachádzajú v Bratislave, Senici a v Žiline. Tieto predajné miesta Vám ponúkajú možnosť prekonzultovať a vybrať ten najvhodnejší matrac pre Vás spolu s naším odborným predajcom, ktorý Vám bude vedieť zodpovedne poradiť pri výbere použitého materiálu matraca ako aj pri výbere najvhodnejšieho matraca pre Vaše potreby.

spánok posteľ zdravie

Naša výroba matracov sa sústreďuje na výrobu sendvičových a pružinových matracov. Z dôvodu výskytu veľkého množstva ľudí s rôznymi alergiami v posledných rokoch sme sa sústredili aj na výrobu nie len ortopedických matracov ale aj na matrace konkrétne vhodné pre alergikov, v ktorých je použitá originálna švajčiarska pena Sanitized ktorá má antibakteriálne vlastnosti a svojou kvalitou nám umožňuje predaj zdravotných matracov ozaj vysokej kvality. Toto všetko u nás za najnižšie ceny a najlepšiu kvalitu na trhu pre Váš zdravý spánok a kvalitný život.