Spestrite svoj domov aj vy!

Zdá sa vám, že by vaša domácnosť mala niečo zmeniť? Chcete sa cítiť doma lepšie, no neviete ako si to zariadiť? Existuje viacero možností ako navodiť doma tú atmosféru, po ktorej túžite vy. Jednou z nich je však výber kvalitného osvetlenia, ktoré vás rozhodne nebude stáť veľa peňazí, no zároveň splní svoj účel na sto percent. Ak viete, že práve svetlo je to, čo hľadáte, potom máme pre vás skvelú ponuku. Ide o RGB led pásik, ktorý dokáže svietiť na viacero farieb podľa vašej nálady.

farebne balony

RGB led pás https://www.ledprodukt.sk/20-rgb-led-pasiky-5m je špeciálny led produkt, ktorý je na trhu už niekoľko rokov a stále patrí k najobľúbenejším produktom vôbec. Je skvelý, pretože sa hodí do každej jednej miestnosti a je finančne nenáročný. Tento pásik je tvorený tromi základnými farbami, červenou, zelenou a modrou, ktoré svojimi kombináciami dokážu vytvoriť akúkoľvek farbu. Okrem toho disponuje aj rôznymi svetelnými efektmi, ako je napríklad postupné zapínanie a vypínanie, blikanie či automatická premena farieb.

led pásik

Ak máte jeden deň náladu na vášeň a erotiku, rozsvietite ho vo vašej spálni na červeno. Ak však náladu zmeníte, a chcete si čítať obľúbenú knižku, spravíte to jednoducho. Tento led pásik má jednoduché ovládanie v podobe malého ovládača, ktorý sa ľahko používa.

Cena tohto produktu je rozličná, keďže závisí od viacerých parametrov. Prvým je dĺžka celého pásika. Zvyknú sa predávať po 5 metrov, 10 metrov či v iných rozmeroch, záleží len od vás, kam budete pásik potrebovať. Ďalší významný faktor je počet žiaroviek na meter, keďže niektoré sú na husto, iné zasa majú medzi sebou väčšie medzery.

Rozhodne však RGB LED pás poskytuje samé výhody a treba ich využiť! Hovoria o tom aj tisícky spokojných zákazníkov, ktorý tento produkt využívajú a nevedia si ho vynachváliť. Staňte sa aj vy jedným z nich a čerpajte pestrosť z týchto svetielok!