Top 5, 10, 15, 20


Chcel by som sa podeliť o zábavnú formu zisťovania týchto noviniek.
Prezerajme si kanály na Youtube, ktorých obsah zahrňujujú videá typu Top.
Mám na mysli videá, ktoré začínajú Top 5, Top 10,…
Touto krátkou a zábavnou formou sa za chvíľu dozvieme veľa zaujímavých vecí, o ktorých sme ani len netušili. Tieto “ Topy “ sa venujú snáď každej téme, ktorá nás napadne. Kanálov s týmito videami nájdeme mnoho, takže s nimi veľa tém a nových informácií.
Asi najznámejším kanálom, ktorý pravidelne publikuje nové a aktuálne videá má názov WatchMojo.
mapa světa
WatchMojo
Tento kanál sa venuje aktuálnym informáciám v podobe Top 10, no skladá i rebríčky typu Top 10 starých hororových filmov a podobne. Čiže novinky i rebríček z dávno zabudnutých pojmov. Témy sa zaoberajú hlavne celebritami, videohrami, filmami a inými najvyhľadávejšími médiami. V takejto podobe sa dozviete aktuálne info za približne 10 minút a dokonca zábavnou formou. Nemusíte čítať, novinky sú v podobe videí, obrázkov a komentárov. Tento spomínaný kanál obsahuje už veľké množstvo videí a kanál je z tohto oboru najznámejší.
černá myš
MostAmazingTop 10
Sa takisto stáve veľmi populárnym a viac a viac sledovanejším. Zahŕňa rôzne témy, pre každého niečo. Týmito “ Topkami “ nás sprevádzajú i sympatickí moderátori, ktorí sú za projekt MostAmazingTop 10 zodpovední. Pohodlnou formou sa teda dozvieme aktuálnosti a veci, o ktorých sme netušili. No tento kanál sa stal populárnym hlavne kvôli téme- Top 10 Dumbest Tweets. Aktuálne sa chystá 37. pokračovanie tohto rebríčku s najhlúpejšími “ tweetmi. “ Ide o komenty, ktoré ľudia píšu na sociálnu sieť Tweet. Avšak nejedná sa o radové, bežné komenty, ale moderátori pre nás vyberú tie najhlúpejšie, aké sa dali nájsť. Na niektorých sa človek proste musí z chuti zasmiať.
Vyberiem aspoň jeden koment na ukážku :
“ Všimla som si, že každý môj kamarát oslavuje narodeniny presne v deň, kedy sa narodil. Zvláštne. „