V modernej kuchyni aj jedlo lepšie chutí

Zariadiť si kuchyňu na takej úrovni, aby spĺňala súčasné požiadavky gazdiniek na pohodlné a kvalitné varenie a pečenie spolu so servírovaním jedla v príjemnom prostredí dokážu dizajnové štúdiá, ktoré zamestnávajú šikovných dizajnérov kuchýň so zmyslom pre estetiku. Poradia každému zákazníkovi, ktorý má záujem o kuchynske linky vypracovanie kompletného návrhu ich kuchyne.

kitchen-remodelling-mississauga-1300357_640

Nechať si vyrobiť kuchyňu na mieru je jedným zo spôsobov ako si byť istý, že v nej bude všetko, čo potrebujete k pohodlnej príprave jedla v primeranom dispozičnom riešení. V obchode s nábytkom ALBERO si môžete pozrieť vystavené vzorky návrhov kuchýň v rozličných prevedeniach a dispozičných riešeniach, plocha vystavovaných modelov má 500m2 a zahŕňa 15 kuchynských zostáv od nemeckých a rakúskych výrobcov, kuchyne NOLTE a DANKÜCHEN. Dizajnéri spoločnosti vypracujú kompletné návrhy aj prípojok plynu, vody či elektriny a zároveň urobia aj 3D model pre reálnejšie zobrazenie priestoru

kitchen-1940174_1280

Jedným z modelov je kuchyňa s názvom GRANADA vo viacerých farebných odtieňoch, napríklad s názvom orgovánový kvet. Skrinky sú s hladkým povrchom bez frézovaných úchytov a nalakované pravým lakom, vybavené sú kvalitným kovaním a takzvaným lámaným otváraním. Zástena a pracovná doska majú dekór z duba burguess, ktorý je perfektne zladený s odtieňom skriniek a príjemný dojem dotvára aj granitový odtieň drezu spolu s praktickou batériou. Kuchyňa je vybavená samostatnou skriňovou vežou a obojstranným varným poloostrovom. Skrinky majú mnoho rozličných zásuviek, políc a úložných priestorov, ktoré sa dajú všestranne využiť a ich usporiadanie je praktické s ohľadom na čo najefektívnejšie využitie celého priestoru. Všetko ohľadom kuchýň vám radi priblížia šikovní predajcovia, neváhajte ich osloviť v prípade záujmu o pekný a moderný priestor vo svojom byte, kde budete pripravovať chutné jedlo pre svojich najbližších.