Zažeňte smútok či nudu, navštívte tantra masáže

Na ľudské telo, ale aj na našu psychiku vplýva denne veľa faktorov. A nemusíme mať ani nejaký konkrétny závažný problém, niekedy sa skrátka cítime vyčerpaní len z takých dôvodov, akým je vplyv dlhodobo zlého počasia, náhlej zmeny teplôt, sezónneho prechodu, ale možno nám chýba aj ľudský dotyk. V neposlednom rade je faktorom toho, ako sa cítime, aj naša sexuálna energia.

Dotyky a sexuálna energia. To sú priam synonymá pre tantrickú masáž. Viacerým vám asi tento pojem niečo hovorí a v stručnosti je to masáž, ktorá intenzívne pôsobí na erotogénne zóny, príjemne stimuluje a nakoniec prináša príjemné uvoľnenie. Spája sa s erotickou masážou, hoci treba pripomenúť, že cieľom tu nie je nejaká sexuálna predohra a ani rýchle dosiahnutie orgazmu.

žena na masáži

  • Je to v skutočnosti originálny druh masáží, čo doslova pracujú s ľudskou sexuálnou energiou a trvajú zvyčajne aj hodinu, počas ktorej prinášajú veľmi príjemné pôžitky.

Ale kde na ňu natrafíte? V skutočnosti máte na výber niekoľko možností. Môže vám ju poskytnúť partner/partnerka, ak ju ovláda a pozná aspoň jej základy. Za druhé môžete nájsť inzercie súkromných masérok, ktoré sa zaoberajú práve tantrou. Do tretice to však môže byť aj úplne jednoduché a komfortné- navštívite tantra salón a tantra masaze Bratislavatrantra.sk dnes majú svoje ponuky dokonca online, na svojom webe, kde sa dozviete všetky potrebné informácie.

  • Následne sa už stačí iba objednať alebo prísť osobne.

masážne postele

Koniec koncov, v tantra salóne je aj tak k tomu najlepšie prispôsobené prostredie a samozrejme aj zaučený personál s potrebnými skúsenosťami. Nielen s priebehom tantry, ale aj so znalosťou špecifických techník. Navyše, ak sa pozriete bližšie, v ponuke nie je len „classic tantra“, ale tiež mnohé iné zaujímavé techniky, dokonca nechýba ani masáž určená pre páry.

  • Je len na samotnom zákazníkovi, ktorú z praktík uvedených v ponuke si vyberie a ktorú sa rozhodne vyskúšať.