Estetické sklenené zásteny pre sprchové kúty

Jednoduchosť v dizajne je vítaná, a to aj keď vravíme o prevedení, ktoré sa týka nášho bývania. A v tomto prípade sa môžeme zamerať na kúpeľňu, pretože práve v tomto prípade ide o miesto, kde je určitý „minimalizmus“ prínosom.

Do týchto predstáv priam ideálne zapadne sklo a spolu sním riešenie priestorov v podobe walk-in sprchovacích kútov. Aby sme boli čo najviac konkrétni- anglické označenie „walk-in“ doslovne preložíme ako „vstup dnu“, čo v praxi znamená, že takéto sprchové kúty sú bez dverí. Predstavujú veľmi jednoduché dizajnové riešenie, ktoré je ideálne predovšetkým do menších priestorov.

kúpeľňa, miestnosť

Ale predsa len by aj v tomto prípade bolo oceniteľné, ak by bol sprchový kút nejako oddelený. A nie práve dverami. Veľmi estetickým riešením tu bude sklenena zastena Lmmont.sk. Tá spoľahlivo oddelí tento kút a ako vieme, sklo hrá pri tom veľmi oceniteľnú úlohu. Nezašpiní sa, odoláva pare a vyššej teplote. V neposlednom rade je dokonale odolné pred kvapkami vody.

Pochopiteľne treba spomenúť aj známy a vlastne jasne viditeľný faktor. Tým je estetický a veľmi elegantný dizajn týchto sklenených zásten. Kúpeľňa tak okrem vyššie spomenutých funkcií chytí aj nový nádych a moderný dizajn. Ako by išlo o zjavne inovovaný priestor, čo vo svojej podstate aj bude pravdou.

sprcha, kúpeľňa

Tieto zásteny sa dajú zhotoviť na mieru a ide o preferovanú možnosť pre malé kúpeľne. Sem sa hodia a vyzerajú tam správne. Funkčným spôsobom šetria miesto a dolaďujú priestor k dokonalosti po vizuálnej stránke. A keď sme pri tom, máte na výber niekoľko možností, ako budú tieto sklá vyzerať:

  • Dá sa zvoliť klasické číre sklo, priesvitné, ktoré poskytne skvelú orientáciu v priestore. Ak by ale niekomu tento variant nevyhovoval, môže vsadiť na matované alebo pieskované sklo, obľúbená je tiež potlač a rôzne grafické motívy.
  • Z hľadiska rozmerov, ale aj úprav skla sú dostupné riešenia zhotovované na mieru.