Doplnky v domove


Každý z nás chce mať predsa čistý priestor, ktorému nič nechýba a ktorý nie je nijakým spôsobom zasiahnutý. Ale môže sa nám stať, že budeme stáť v obchode a dúfať, že sa nám dekorácia, ktorú sme si zakúpili, hodí do nami nezaplneného priestoru. Väčšinou platí, že osamotená dekorácia nevyzerá zase tak dobre, ako by sme si mysleli. A práve preto by sme mali uvažovať nad tým, čo kúpiť a čomu sa vyhnúť. Výhodou však zostáva, že sa máte čím inšpirovať. A dokonca máte aj veľmi veľa možností, ako to urobiť tak, aby to vyzeralo skutočne perfektne.
soška a nděla

Stavte na veci, ktoré pre vás niečo znamenajú

Do doplnkov môžete vložiť trošku sentimentu alebo jednoducho niečoho, čo je pre vás príjemnou spomienkou či nostalgiou. Verte tomu, že keď budete obklopený fotkami, na ktoré máte šťastné spomienky, bude vás to robiť dobre naladenými vždy, keď sa na ne pozriete. Verte tomu či nie, ale skutočne to tak funguje.

Chýba vám obraz?

Určite by nemal. Obraz na stene by nemal chýbať v žiadnej domácnosti a je len na vás, aký ho zvolíte a čo bude reprezentovať. Môžete si dať pokojne urobiť veľkú fotografiu, ktorá bude mať charakter obrazu. Ale taktiež môžete zvoliť imitáciu slávneho diela či dokonca niečo, čo ste namaľovali vy alebo vaše deti. Ak nemáte chuť na nič z tohto, pokojne môžete siahnuť aj po obrazoch, ktoré môžete zohnať kdekoľvek v obchode. Je to len na vás, ako sa rozhodnete. Verte však tomu, že sa vám to bude páčiť. Za to vám ručíme.
dekorační tapeta

Veci, ktoré nie sú prekombinované

Vyberte si niečo, čo vás bude reprezentovať. Určite nechoďte zbytočne do vecí, ktoré s avám ani nepáčia len preto, že ste niekde čítali, že sú moderné. Verte tomu, že bude lepšie, keď budete mať doma to, s čím sa viete úplne stotožniť. Zvoľte teda elegantnú sošku v podobe vášho obľúbeného zvieratka alebo čokoľvek, len nech vám to robí radosť.