Manikúra iba pre vás


Ak je niečo súčasť každej ženy, tak je to jednoznačne manikúra a krásne upravené nechty. Možno práve preto sa so salónami, ktoré robia práve manikúru a pedikúru, doslova roztrhlo vrece. Každá z nás už môže robiť manikúru, ale nie každá z nás ju vie robiť skutočne dobre a profesionálne. Teraz si však posvietime na jeden veľmi obľúbený typ manikúry, ktorý robia manikérky skutočne veľmi rady a ani sa im nečudujeme. Veď v dnešnej dobe ich nosí naozaj veľké množstvo ľudí. Sú to gélové nechty. Čo myslíte, majú veľa výhod? Pozrime sa na ne.
 konvice na čaj
Pre ženy s krátkymi nechtami
Žienky, ktoré trpia lámavosťou nechtov alebo ich majú jednoducho krátke a nechcú im dorásť gélové nechty určite ocenia. Veď kde inde by si mohli zvoliť tvar a ešte aj dĺžku svojho vlastného nechtu? Hlavne vtedy, keď vám jednoducho ten váš neposlušný nechtisko nechce narásť do dĺžky, ktorú by ste si predstavovali.
 
Výdrž je ich veľkou prednosťou
Ak je niečo, čo skutočne môžeme gélovým nechtom kvitovať, tak je to práve ich výdrž. Ak sa o ne dobre staráte a ak vám ich, samozrejme, dobre urobia, môžu vám vydržať nepoškodené až štyri týždne, čo je už naozaj veľmi dlhá doba. Za takú dobu vám už pomaly začnú vyrastať aj vaše nechty, takže ich potom treba určite prerobiť. Je však pravda, že so žiadnou manikúrou nemôžete umývať riadny a utierať prach. Lámavosť je veľmi zriedkavá, hlavne pri správnej aplikácii.
 lidé v telefonu
Farba a štýl iba podľa vás
Toto je naozaj obrovská výhoda gélových nechtov. Ak sa o niečo nemusíte starať, tak je to o to, ako budú vyzerať. Budú vyzerať presne tak, ako sa bude páčiť vám. Absolútne sa nemusíte starať o to, k čomu sa vám vaša manikúra hodí, je to jednoducho ako šperk, ktorý pasuje ku všetkému. Dajte sa na ne kamienky, kvietky alebo len jednoduchú farbu, je to len a len na vás. Snažte sa však o to, aby ste to neprehnali. Keď máte veľa možností, môže sa to stať naozaj rýchlo.
6374894