Myš pre každého


Logitech MX Master 2S jedna z najpopulárnejších myší od Logitechu a teraz prichádza ich inovovaná verzia. Podarila sa veľmi dobre ako tá predchádzajúca. Čo je to vlastne za myš ? J e to extrémne pojatá , špičková kancelárska ale aj pre hráčov ktorá má senzor s presnosťou 4000 dpi . používa takzvaný trekovací senzor ktorý funguje na všetkých povrchoch . Je to extrémne vpravo ruka myš a má niekoľko vychytaných prvkov o ktorých sa dočítate.

myš

Jedna z veci ktorá baví množstvo ľudí je prepínať medzi voľno behom a kŕkavým módom a to sa deje tak že vzadu je prepínač ktorý sa prepína manuálne alebo stačí pretočiť koliesko a prepne sa do voľno nehu samo . Čo je celkom zaujímavé vec , musíte si na ňu zvyknúť. Ďalším zaujímavým rysom je to dvoj rysa myš a to znamená že má dve bočné kolieska ktoré môžete používať pre rolovanie dokumentu alebo stránky , a trochu tam chýbajú tlačidla späť ale to vôbec nevadí , musíte si len zvyknúť.

Táto myš sa vyznačuje tým že sa tam objavuje ešte jedno tlačidlo ktoré keď stlačíte objavia sa gesta ktoré si môžete nastaviť v ovládacích paneloch a funguje buď tak že reaguje na stlačenie a pohyb myší čo ocenia ľudia ktorý to používajú veľmi často a pravidelne , ale musíte si pamätať gesta ktoré ste si nastavili a znova je to len o zvyku Myš bola testovaná aj pre hranie a bola tam veľká spokojnosť aj keď to nie je myš čisto na hranie ale dá sa s ňou hrať hry.

myška

Má pripojenie ako jediná myš na tri rôzne zariadenia. Prvý je Usb prímač  prepínanie je na spodu myši a vidíte tam vypínač a tlačidla cez ktoré môžete pripojiť tieto rôzne zariadenia. Myš sa nabíja pomocou mikro Usb –c , a myška vydrží bez nabíjania až 72 hodín. Ale ak myš používate intenzívnejšie výdrž batérie  môže byť aj dva až tri mesiace. No a môžete tam použiť aj takú nabíjačku ktorú mate do smartphonu pretože tam pasuj všetky nabíjačky na smartphon.