Rekord na YouTube


Určite ste už o tom počuli. Pred niekoľkými rokmi kórejský spevák nahral a natočil skladbu Ganga Style a tento hudobný video klip mal najväčší počet zhľiadnuťí , laikov a komentárov , pokiaľ ho neprekonala pesnička teda soundtrack od filmu Rýchlo a Zbesilo .

Ganga Style má tejto chvíli teda 15 júla 2017 viac ako 280 miliónov zhľiadnuťí , 12 miliónov laikov , skoro 2 milióny disslajkov a 4 milióny komentárov. No povedzte nie je to výborne číslo. Len si predstavte že na tom to videu musel samotný autor zarobiť miliardy dolárov. O takýchto peniazoch by sme mohli len snívať . Ale čo druhý interpret ?
obrazovka youtube

———————————————————————————————————————-

Film Rýchlo a Zbesilo netreba predstavovať. Každý vie že je to film a naháňačkách , rýchlych autách a akčných scén. Soundtrack nahral Wiz Khalifa spolu s Charlie Puth na pamiatku zosnulého Paula Walkera. See You Again prekonala Ganga Style a nastavila látku veľmi vysoko. Pesnička mala viac ako 2 919 399 197 zhľiadnuťí , viac ako 15 miliónov laikov 509 tisíc disslajkov a počet komentárov je 989 tisíc a toto video sa stalo najsledovanejším a najkomentovanejším klipom na svete.

—————————————————————————————————————————-

Zatiaľ u nás na Slovensku nebolo dosiahnutý počet zhľiadnuťí ale YouTuber GogoManTv na svojom hudobnom klipe mal viac ako 10 miliónov zahliadnutí čo je naozaj pekne číslo. S tohto videa sa rýchlo stal Virál na Slovensku. A ako prvý tento YouTuber dosiahol 1 miliónov odoberateľ , a zatiaľ ho nikto neprekonal .
 

—————————————————————————————————————————-

U našich susedov , v Českej Republike taktiež známi YouTuber Vadak naspieval rapavú pesničku ktorá mala 3 miliónov zmladnutí čo je veľmi pekné číslo a len málo kto také číslo dosiahne na virálnoom  videu.
batole a internet

—————————————————————————————————————————-

Pokiaľ chcete aj vy mať virálne video , či už hudobný klip alebo herné video alebo akékoľvek vás napadne stačí ísť podlá týchto krokov. Video musí ľudí baviť , musí byť dobre upravené a editované , a hlavne ho musíte zdieľať medzi ľudí na všetkých sociálnych sieťach a potom to už pôjde samo. Ak sa bude ľudom Vaše video páčiť budú ho zdieľať všade a takým to spôsobom dosiahnete to čo chcete.