Spravme si kemping u nás na záhrade


Letné stanovanie si môžu dopriať i veční „domasedi“ a ľudia, ktorých diaľka a odkázanosť na matku prírodu príliš neláka. Stanovať sa dá prakticky kdekoľvek a to aj v exteriéri nášho pozemku, vlastne vôbec nejde o ojedinelú voľbu, skôr naopak. Prespať na vonkajšom priestranstve nášho, alebo kamarátovho pozemku je populárnym riešením už dlhší čas. Neplatíte za cestu, neplatíte za vstupné a pokiaľ zavoláte tých správnych ľudí, doprajete si ten správny zážitok spojený s kempingom i u vás. A čo je najväčšia výhoda, všetky potrebné podmienky máte vzdialené doslova len pár metrov, vrátane toalety. Hostí môžete hostiť čerstvým a kvalitným jedlom, poprípade alkoholom, ide o taký komfortný piknik. No a pokiaľ príde k najhoršiemu, príde dážď, piknik ľahko odvoláte a ohrejete sa v pohodlí interiéru, ktorý vás ochráni aj pred búrkou a bleskami.

fialový bag

Aj v prípade pekného počasia je ale predsalen exteriér menej pohodlný a tak aj v tomto prípade platí, vopred sa zabezpečiť a vziať si vhodnú výbavu. Karimatku, celtu, stan a čerešničkou na torte a asi najzaujímavejším doplnkom, ideálnym do exteriéru sú nafukovacie sedačky.
zelený vak

Takáto alternatíva pohovky, sedačiek a v podstate aj postele je zábavnejšou formou ako zabezpečiť potrebný komfort, predovšetkým v exteriéri, pričom jej materiál je vysoko kvaltiný ripston nylon, čiže takáto možnosť je vhodná do akéhokoľvek prostredia, aj do náročnejších terénových podmienok, respektíve je vyrobená ako spoľahlivý inventár na dlhšie túry i do horšieho terénu, ale rovnako tak sa dá skvele využiť v exteriéri, pri rieke, ale aj na kúpalisku či pri bazené, ako aj vo vode. Sedačka je nafúknutá len za pár sekúnd a to samonafukovacou technológiou. Disponuje väčším priestorom a odpočinok na nej je skutočne pohodlným, čaká vás skvelý relax spojený s outdoorovou zábavou. Jej skvelé vlastnosti odskúšate aj v prípade, že sa rozhodnete stanovať u seba, či u známeho na záhrade.