Talizman je pre vás všetkým


Každý človek vo svojom živote potrebuje aspoň jednu maličkosť, ktorá ho posunie ďalej. Viete, jednoducho sa len tak tešiť z toho, že niečo máte, že jednoducho nemusíte robiť nič, čo je pre vás nepodstatné a začať sa orientovať na to, že niektoré veci k životu potrebujete, nech sa vo vašom živote deje aj tak čokoľvek. Ja som potrebovala mať na sebe vždy jednu maličkosť. Aspoň jednu, ktorá pre ma bude znamenať všetko na svete, ktorá ma bude napĺňať a s ktorou budem mať pocit, že je všetko v najlepšom poriadku a že budem mať v ten deň šťastie.

náramek
 
Myslite na dôležité veci
 
Ja viem, že žiadny šperk vám šťastie nezabezpečí, ale aj tak si myslím, že keď si musíte pozrieť na to, čo je podľa vás naozaj podstatné a dôležité. Viete, pre mňa znamenalo to, že mám na ruke náramok https://gameon.sk/strieborne-sperky/naramky/42-31, ktorý mi prináša šťastie, úplne všetko. Verím tomu, že nakoniec sa mi bude všetko dariť a budem rada, keď to okolo seba mám. Aj keď je jasné, že niečo je veľmi dôležité, napríklad mám v práci dôležitú prezentáciu alebo tak, musela som mať na sebe ten náramok. Nemusí to byť niečo drahé. Musí to byť len jednoduché a skutočne milé.

prsten
 
Máte aj vy slabosť na talizmany?
 
Niektorí ľudia talizmanom nepripisujú žiadny význam, ale ja si myslím, že by ste sa na ne mali zamerať ak chcete, aby veci išli presne podľa plánov, niekedy postačí naozaj malý talizman. Jedna malá minca alebo šperk, je to iba o tom, ako sa k tomu postavíte vy sami. Áno, nie je to možno všetko, možno úplne stačí, keď sa na sto percent pripravíte, ale nevadí. Vďaka tomu sa vám bude dariť lepšie a vďaka tomu budete spokojnejší. Ja spokojná som, a to len vďaka tomu, že mám na sebe náramok. A aj keď je to len drobnosť, vždy bude všetko záležať len na vašom postoji. Ale je jasné, že je to väčšinou iba hlúposť, na ktorej všetko stojí.