Tomuto sa vyhnite


Na webových stránkach nájdeme väčšinu vecí zdarma. Mám na mysli multimédiá- videá, filmy, hudbu i počítačové hry. A u každej zo spomenutých kategórií musíme rátať s tým, že sa nám nebude páčiť všetko. Ale samozrejme nájdeme i to, čo sa nám a mnoho iným páčiť bude a stane sa populárnym. Čo sa týka videí, filmov a hudby, každý má svoj štýl a každému sa páči niečo iné. Do toho zasahovať nebudem, no chcem napísať o počítačových hrách, ktoré sú uložené na webových stránkach, no pritom sa jedná o nedokončený produkt, alebo nepopulárny produkt nie len podľa môjho vkusu a názoru, ale i podľa väčšiny ľudí, ktorí si hru stiahli.
muž s problémy
Stiahli je ten lepší prípad. Nepríjemnejšie by bolo, keby hra bola čisto nová a kúpime ju z predajne. Je síce fajn, že vývojári dostanú priestor aspoň takouto formou, no niekedy sa jedná o hry, ktoré sú stráta času a miesto inštalácie sme sa mohli porozhliadnuť radšej po niečom kvalitnejšom. V poslednej dobe sa dokonca stáva i situácia, kedy amatérski vývojári vyrobia zábavný a relatívne kvalitný herný produkt, pričom osvedčené firmy sa na svoje nové hry akokeby vykašlú a vydajú nepodarok. Pretože sa spoliehajú na slávne meno titulu a svojej firmy.
černá klávesnice
Ak sa pozrieme na recenzie zistíme, že v dobe arkád má väčšina hier veľmi kladné hodnotenie a niektorí ľudia, ako i ja ich uprednostňujú doteraz. Pretože v tej dobe šlo v prvom rade o hrateľnosť. Dnes ide o príbeh, animáciu a publikovať hru si môžu výrobcovia v podstate i sami. Pokiaľ sa jedná o hru na PC. V dobe arkád však hra musela spĺňať určitú logiku hrateľnosti a podľa toho sa potom predávala. Poväčšinou, ak čakali komerčný úspech, museli byť kvalitné v každej stránke, ktorá sa vtedy považovala za prioritnú.
utrápený muž
Pre viac info o aktuálnych hrách, ktoré nestoja za váš čas, navštívte web a tam sa o daných failoch dozviete viac.