Vážte si vaše vozidlo


Viete, ako sa hovorí, že nezistíš, čo máš, dokým o to neprídeš? Tak mne sa to teda potvrdilo priam stonásobne. Bol som spoľahnutý na všetky veci okolo seba a musím povedať, že som ich bral ako samozrejmosť. Až dovtedy, dokým som o ne neprišiel. Je to tak so zdravím, s rodinou, ale aj s bežnými vecami, ktoré sú okolo nás. Ja som svoje vozidlo miloval, no nemôžem povedať, že by som sa oň nejako obzvlášť staral. Proste som ho bral také, aké je. Je moje, tak si s ním môžem robiť, čo len chcem. A vypomstilo sa mi to v momente, keď sa mi pokazilo. Myslel som si, že sa zrútim.

auto
 
Proste som sa naň spoliehal. Potreboval https://firma.kosmas.cz/default.asp som ho, pretože pre mňa znamenalo veľa. V prvom rade spôsob, ako sa dopravím do práce. O ničom inom to nebolo. Do práce som jednoducho potreboval chodiť vozidlom a keď mi povedal v servise, že to bude trvať možno aj tri týždne a viac, nebol som z toho vôbec nadšený. Musel som rýchlo vymyslieť plán. Zachránila ma však jedna jediná vec a som za to hrozne vďačný. Zachránila ma autopožičovňa žilina. Chcete vedieť, ako je to možné? Naozaj ma zachránila firma a žiadny môj kamarát a ani rodina.

vozidlo
 
Samozrejme, že by bolo jednoduchšie im telefonovať a pýtať sa ich či by mi nemohli poskytnúť svoje vozidlo aspoň na dva týždne. Ale myslíte si, že by bol niekto skutočne ochotný? Pochybujem o tom. V dnešnej dobe vozidlo proste potrebujete mať neustále k dispozícii a ak doma nemáte aspoň tri, nie je žiadna šanca, že by vám ho niekto mohol poskytnúť. Takto som len zdvihol telefón, zavolal som firme a na druhý deň som mal vozidlo k dispozícii. Bolo to perfektné, pretože mi ho hneď aj doviezli a mohol som si vybrať značku. Bol to prístup, ktorý som skutočne ocenil. Pochybujem, že niekto z mojich známych by reagoval takýmto spôsobom. Možno ich mám rád a sú to fajn ľudia, ale svoje vozidlo si nikto nedá.